ALFABET jest polsko-angielskim przedszkolem niepublicznym przeznaczonym dla 25 dzieci.

Kameralny charakter przedszkola, zgodny z ideą stworzenia autorskiej/alternatywnej placówki wychowania przedszkolnego sprawił, iż jest to miejsce, w którym każde dziecko traktowane jest indywidualnie pod kątem opiekuńczo-wychowawczym, edukacyjnym i żywieniowym.

W Przedszkolu prowadzona jest równoległa dwujęzyczna edukacja (w języku polskim i angielskim), której wysoki poziom zapewniają naczyciele: języka polskiego i angielskiego, native speaker oraz logopeda.

Przedszkole wpisane jest do ewidencji przedszkoli niepublicznych Gminy Lesznowola. Mieścimy się w Nowej Iwicznej, przy ul. Krasickiego 27 (tuż obok Zespołu Szkół).

Gwarantujemy Państwa dzieciom: profesjonalną opiekę merytoryczną, w tym codzienną edukację w języku angielskim, doskonałe warunki lokalowe, pyszne, domowe i zindywidualizowane posiłki z własnej kuchni, przestronny, bezpieczny i certyfikowany plac zabaw. (zobacz naszą galerię)

„...ALFABET jest spełnieniem moich najskrytszych marzeń o własnej, autorskiej placówce wychowania przedszkolnego. Bogate, wieloletnie doświadczenie pedagogiczne i logopedyczne, w tym praca w renomowanych placówkach wychowania przedszkolnego sprawia, że mam odwagę i pewność, by powiedzieć Państwu, że ALFABET to idealne miejsce dla Waszych Pociech...”.

Serdecznie zapraszam

Krystyna Skibicka Właściciel